Tomasz Gałek

Pracuję w podejściu terapeutycznym skoncentrowanym na rozwiązaniach (TSR/SFBT). Ukończyłem szkolenie w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (CTSR) w Warszawie. W pracy terapeutycznej stawiam przede wszystkim na otwartość na drugiego człowieka. Towarzyszę klientom, poznając krok po kroku ich historie. Czerpiąc z filozofii TSR, wierzę, że każdy jest w stanie znaleźć rozwiązanie, które w danym momencie jest dla niego najlepsze.

Bardzo ważny jest dla mnie akceptujący i nieoceniający kontakt z drugim człowiekiem, odbywający się w atmosferze wolności i szacunku.

psychoterapeuta, psychoterapeuta Warszawa, terapia Warszawa, Tomasz Gałek
Pracuję indywidualnie z dorosłymi borykającymi się z lękiem, zaburzeniami depresyjnymi, niskim poczuciem własnej wartości, permanentnym stresem a także mającymi trudności w relacjach z bliskimi, doświadczających poczucia osamotnienia i straty.

Jestem otwarty na osoby ze społeczności LGBT+.

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR). Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

O terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach.

W terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach pracuje się wykorzystując zasoby i kompetencje klientów oraz wiarę w to, że klient jest specjalistą od swojego życia. Jasno określony cel i koncentracja na drodze do niego, jest tym co charakteryzuje tę metodę terapeutyczną.
5 2 votes
Oceń specjalistę
guest
2 Opinii
Inline Feedbacks
View all comments
administrator_1
Admin
administrator_1
5 miesięcy temu

W trakcie przywracania opinii z poprzednich wersji serwera.

Agnieszka W
Agnieszka W
8 miesięcy temu

Moge polecić Pana Tomka jako ciepłego człowieka i świetnego specjalistę. Sesje zawsze zaczynają się i kończą punktualnie i wychodze poruszona z nowa świadomością rzeczy ktore moge zmienic w swoim życiu a co ważniejsze z energia i nadzieja ze te zmiany mogą się udać.
Pozdrawiam
Agnieszka

Ta strona jest dla ciebie?

Przykładowe realizacje stron internetowych dla stomatologii. Twój gabinet czy klinika również może mieć taką stronę. 

Strony internetowe przygotowujemy pod reklamę Google Ads, pozycjonowanie i inne działania marketingowe.

Wykonane przez: