Oliwia Gede-Niewiadomska

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką w nurcie humanistycznym Gestalt (certyfikat nr 25-4977) oraz członkinią EAGT (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt) i PTPG (Polskie Towarzystwo Psychoterapii Gestalt).
Odbyłam staż kliniczny na oddziale zamkniętym w specjalistycznym Centrum Terapii Gedeon Medica. Swoją pracę regularnie poddaję superwizji.

Prowadzę psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych i młodzieży również w języku angielskim, a także terapię dla par.

Największą praktykę mam w pracy z osobami, które doświadczają: 

  • depresji, stanów obniżonego nastroju
  • zaburzeń lękowych i nerwic, ataków paniki
  • trudności w dorosłym życiu w związku z pochodzeniem z rodzin alkoholowych (DDA) czy dysfunkcyjnych
  • konsekwencji traumy złożonej, w związku z pochodzeniem z rodziny dysfunkcyjnej
  • problemów interpersonalnych, trudności w relacjach
  • poczucia pustki i braku sensu życia
  • problemów z samoakceptacją, nadmiernym krytykowaniem siebie
  • trudności w rozumieniu i wyrażaniu swoich emocji
  • straty i żałoby po śmierci bliskiej osoby lub rozstaniu
  • traumy i różnego rodzaju nadużyć
  • niskiego poczucia własnej wartości
  • wypalenia zawodowego, poczucia braku sensu
  • zmiany kariery lub innych ważnych zmian życiowych
  • problemów z odżywianiem
  • uciążliwych symptomów psychosomatycznych
  • potrzeby towarzyszenia w definiowaniu tożsamości płciowej.
Czym dla mnie jest terapia?
W moim rozumieniu terapia jest procesem, który pozwala nam spojrzeć na życie z wyjątkowej perspektywy. Droga terapii prowadzi przez wspierającą, partnerską rozmowę, zaskakujące eksperymenty oraz wnikliwą, twórczą pracę ze swoim wnętrzem. Te elementy pozwalają na transformację życia na wielu poziomach. Poznając siebie i swoje potrzeby poszerzamy świadomość, dzięki czemu tworzymy przestrzeń na nowe możliwości, na harmonijny rozwój oraz odczuwamy ulgę w cierpieniu. Według mnie terapeutyczna troska umożliwia dostęp do osobistych zasobów i ukierunkowuje psychiczne moce, tak by móc żyć pełnią życia. Terapia wspomaga i przyśpiesza procesy samoregulacji organizmu. Relacja terapeutyczna, którą współtworzymy w gabinecie jest potężnym zasobem wsparcia w trudnych doświadczeniach.

Zapraszam,
Oliwia Gede-Niewiadomska
4.9 10 votes
Oceń specjalistę
guest
5 Opinii
Inline Feedbacks
View all comments
Ola K
Ola K
2 lat temu

Polecam!

Malgorzata
Malgorzata
2 lat temu

Polecam Panią Oliwię!

Kow
Kow
1 rok temu

Po wstępnych konsultacjach będę kontynuował terapię. Dzięki pani Oliwi jestem pełen nadziei na to że się uda rozwiązać moje problemy.

Aleksandra
Aleksandra
1 rok temu

Bardzo ciepła osoba, czuć że bardzo jej zależy a ta chęć jest poparta kompetencjami. Polecam

Weronika
Weronika
1 rok temu

Jestem ogromnie wdzięczna za terapię, po której mam poczucie wykonania milowego kroku w kierunku lepszego zrozumienia siebie. Pani Oliwia pokazała narzędzia do samodzielnego zarządzania trudnymi sytuacjami. Polecam z serca.

Ta strona jest dla ciebie?

Przykładowe realizacje stron internetowych dla stomatologii. Twój gabinet czy klinika również może mieć taką stronę. 

Strony internetowe przygotowujemy pod reklamę Google Ads, pozycjonowanie i inne działania marketingowe.

Wykonane przez: