Magdalena Mnichowska

Psycholog, Psychoterapeutka w trakcie szkolenia

Obszary mojej pracy:

  • Zaburzenia lękowe
  • Zaburzenia nastroju
  • Problemy w relacjach
  • Zaburzenia adaptacyjne
  • Obniżona samoocena
  • Psychoedukacja
  • Trudne sytuacje życiowe, kryzysy

Dzień dobry 😉

Pewnie zastanawiasz się czy dobrze trafiłeś/aś i czujesz się trochę zagubiony/a w specjalistycznych opisach i słownictwie psychologów. Mamy tendencję do używania trudnych słów i chcemy brzmieć mądrze – jak na profesjonalistów przystało 😉 Jednak dziwne słowa i skomplikowane opisy służą jednemu – chcemy wzbudzić Twoje zaufanie i zachęcić Cię do wyboru specjalisty najlepszego dla Ciebie, takiego, który pomoże Ci rozwiązać Twoje problemy.

Ja też jestem tutaj z tego samego powodu. Oferuję Ci pracę opartą przede wszystkim o relację pomiędzy mną, a Tobą - moim Pacjentem/Pacjentką. Badania udowadniają, że to czynnik, który leczy najbardziej, niezależnie od nurtu terapeutycznego (czyli sposobu rozumienia zaburzeń psychicznych), w którym dana osoba pracuje. Każdą osobę trafiającą do mnie traktuję indywidualnie i partnersko. Jestem ciekawa Twojej historii opowiedzianej z Twej niepowtarzalnej perspektywy i już nie mogę się doczekać, aby stanąć z Tobą ramię w ramię i pomóc Ci w lepszym zrozumieniu siebie i rozwiązaniu Twoich trudności. Pracuję w nurcie integracyjnym - czyli posiadam wiedzę i umiejętności specyficzne dla różnych nurtów i łączę je w jedyną w swoim rodzaju mieszankę tak, aby dopasować.

Pozwól, że najpierw jednak pokrótce się przedstawię. Nazywam się Magdalena Mnichowska i jestem psychologiem. Ukończyłam jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i jestem w trakcie 4-letniej szkoły psychoterapii w nurcie integracyjnym we Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii. Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie, podczas pracy w Centrum Zdrowia Psychicznego i podczas licznych staży np. na oddziale dziennym dla młodych dorosłych, na oddziale zamkniętym afektywnym i towarzysząc lekarzowi psychiatrze podczas pracy w gabinecie. Mam doświadczenie w prowadzeniu wsparcia indywidualnie, prowadziłam też dwie grupy neurorehabilitacyjne oraz kilka grup psychoedukacyjnych. Odbyłam wiele szkoleń i kursów, przeczytałam masę książek i przesłucham wielu mądrych wykładów i podcastów, aby podnieść moje kompetencje i kwalifikacje zawodowe i cały czas kształcę się dalej oraz poddaję swoją pracę regularnej superwizji i interwizji. Lubię to, co robię i chcę wykonywać moją pracę najlepiej jak potrafię, bo wierzę, że terapia naprawdę pomaga. Wiem co mówię, bo sama przez prawie 2 lata korzystałam z pomocy psychologa, więc wiem jak to jest siedzieć po drugiej stronie ;)

Jeśli więc zmagasz się z lękiem, trudnymi emocjami, smutkiem, przygnębieniem, natręctwami, cierpisz na depresję, przeżywasz kryzys w związku lub masz problemy ze znalezieniem odpowiedniego dla siebie partnera/partnerki, masz problemy w komunikacji, potrzebujesz psychoedukacji, przeżywasz stres, chcesz popracować nad swoimi emocjami, lepiej zrozumieć siebie, jesteś osobą LGBTQ+ i zastanawiasz się nad swoją orientacją seksualną lub coming outem - zapraszam Cię na sesję. Wspólnie przyjrzymy się Twoim problemom i poszukamy satysfakcjonującego Cię rozwiązania.
4.5 2 votes
Oceń specjalistę
guest
0 Opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Ta strona jest dla ciebie?

Przykładowe realizacje stron internetowych dla stomatologii. Twój gabinet czy klinika również może mieć taką stronę. 

Strony internetowe przygotowujemy pod reklamę Google Ads, pozycjonowanie i inne działania marketingowe.

Wykonane przez: