Katarzyna Sanocka – Szulc

Z wykształcenia jestem doktorem nauk społecznych, magistrem psychologii i socjologii oraz coachem. Jako psychoterapeuta pracuję w ujeciu systemowy; ukończyłam Zaawansowany Kurs Terapii Systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Mam za sobą przepracowanych ponad 3000 godzin terapeutycznych, (sesje indywidualne, par i rodzin oraz warsztaty coachingowo – terapeutyczne), jak również  doświadczenie w pracy na oddziałach psychiatrycznych, w tym młodzieżowym.

Pracuję holistycznie, integrując różne podejścia terapeutycne, opierając się jednak przede wszystkim na ujęciu systemowym i poznawczo-behawioralnym. Nierzadko w procesie leczenia korzystam ze współpracy z różnymi specjalistami.

Specjalizuję się w pracy z osobami w depresji, z lękami, z zaburzonym postrzeganiem własnej wartości, tematem kobiecości i coachingu, problemami w parze oraz rodzicami zmagającymi się z trudami rodzicielstwa. W Centrum w formie online. Bardzo lubię pracę z młodymi dorosłymi.

Jeśli cenisz sobie porządny warsztat, spore doświadczenie oraz pracę opartą o najnowsze badania naukowe, w szczególności w zakresie neuronauki to serdecznie zapraszam.

5 1 vote
Oceń specjalistę
guest
0 Opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Ta strona jest dla ciebie?

Przykładowe realizacje stron internetowych dla stomatologii. Twój gabinet czy klinika również może mieć taką stronę. 

Strony internetowe przygotowujemy pod reklamę Google Ads, pozycjonowanie i inne działania marketingowe.

Wykonane przez: