Karolina Zyśk

Pracuję w obszarach pomocy psychologicznej i psychoterapii od ponad 7 lat. Nadrzędną wartością w pracy psychoterapeutycznej jest dla mnie kierowanie się wrażliwością oraz akceptacja klienta w pełni takim jakim jest.

Każdego traktuję indywidualnie. Istotna jest dla mnie uważność na osobę, na jej unikalne doświadczenie i przeżycie. Moim zadaniem jest stworzenie jak najbezpieczniejszej przestrzeni w czasie terapii. Podstawą tego bezpieczeństwa jest akceptacja oraz autentyczność i empatia w relacji. Głęboko wierzę, że takie warunki umożliwią proces leczenia.

Karolina Zyśk
Terapia jest dla mnie przestrzenią, w której wspólnie docieramy do Twojej osobistej prawdy. Oznacza to również, że konieczne jest Twoje zaangażowanie w terapię. To właśnie Ty jesteś ekspertem od swojego życia i jestem przekonana, że posiadasz możliwość dotarcia do tego co dla Ciebie najistotniejsze. Z chęcią będę towarzyszyć Ci w uwalnianiu się od trudnych doświadczeń z przeszłości, wspierać w bieżących trudnościach oraz stworzeniu warunków pozwalających pogłębić rozumienie siebie i otwarcie się na proces zmiany.

Z KIM PRACUJĘ?

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Wspieram osoby, które:

- doświadczają lęku, stresu lub depresji

- przeżywają kryzys emocjonalny/życiowy/sytuacyjny/w związku

- mają trudności z regulowaniem emocji lub ich wyrażaniem

- zmagają się z niską samooceną, krytykiem wewnętrznym, perfekcjonizmem

- mają trudności w relacjach z innymi

- mają dolegliwości psychosomatyczne

- identyfikują się jako DDA/DDD

- doświadczają przemocy

- cierpią na bezsenność

- czują się przytłoczone codziennością

- czują się samotne, zdane tylko na siebie

- potrzebują wsparcia w żałobie

- obserwują pogorszenie swoich funkcji poznawczych

- chcą pełniej rozumieć siebie

Traktuję poważnie każdy problem, z którym się zgłosisz – nawet jeśli czasem wydaje Ci się irracjonalny lub nie jesteś w stanie do końca jasno określić przyczyny swojego cierpienia. Zapraszam do wspólnego przyjrzenia mu się z troską.

Pierwsze 3-4 spotkania poświęcam na to, aby Cię poznać i wspólnie z Tobą zastanowić się, jak możemy określić cel terapii. Wyznaję zasadę, że terapia powinna trwać tak długo jak to konieczne i jednocześnie tak krótko jak to możliwe. Zachęcam Cię do autentycznego wyrażania emocji, doświadczeń, wątpliwości pojawiających się na bieżąco w relacji ze mną.

WYKSZTAŁCENIE I DOŚWIADCZENIE

Jestem psycholożką i psychoterapeutką. Pracuję indywidualnie w nurcie humanistyczno-doświadczeniowym. Ukończyłam psychologię na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Obecnie jestem w trakcie pełnego, 4-letniego szkolenia w Szkole Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie. Kurs Ośrodka Intra jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne (PTP), posiada również akredytację Person-Centred and Experiental Psychotherapy and Counseling (PCE Europe).

Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. jako psycholog w Dziale Pomocy Specjalistycznej w Ośrodku Pomocy Społecznej, w Środowiskowym Domu Samopomocy dla osób chorujących psychicznie, w Stowarzyszeniu „POMOST”. Staż kliniczny realizowałam na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym Poradni Wolskiego Centrum Psychicznego w Warszawie. Mam również bogate doświadczenie w pracy z osobami z doświadczeniem przemocy, osobami starszymi, w tym chorymi na demencję i ich bliskimi.

W pracy kieruję się etyką zawodową i dobrem klienta. Swoją pracę poddaję stałej superwizji. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenia Intra (PTIPDiES SI).

Zapraszam,

Karolina Zyśk
5 2 votes
Oceń specjalistę
guest
10 Opinii
Inline Feedbacks
View all comments
administrator_1
Admin
administrator_1
6 miesięcy temu

W trakcie przywracania opinii z poprzednich wersji serwera.

AniaM
AniaM
6 miesięcy temu

Pani Karolina to gwarancja profesjonalnej pomocy. W trakcie naszych sesji czuję się słuchana, akceptowana i ważna. Polecam Panią Karolinę w 100 %

DM.
DM.
5 miesięcy temu

Pani Karolina jest bardzo uważna na drugą osobę, jej cierpienie. Swoją życzliwą dociekliwością bardzo pomaga. Czułam się naprawdę słuchana i rozumiana. Psychoterapia z Panią Karoliną to był bardzo ważny dla mnie krok.

Tomek
Tomek
5 miesięcy temu

Niezwykle trafne spostrzeżenia, ogromne zrozumienie i empatia oraz odpowiednio dobierane techniki sprawiają, że po każdym spotkaniu potrafię bardziej zrozumieć sytuacje i lepiej sobie z nimi radzić. Pani Karolina to empatyczna i profesjonalna specjalistka i mocno ją polecam

Krzysztof
Krzysztof
5 miesięcy temu

Decyzja o terapii u Pani Karoliny to była jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Pełen profesjonalizm, przyjemna atmosfera, wiele trafnych pytań dzięki którym można spojrzeć na własne życie z nowej perspektywy 🙂

Olga
Olga
5 miesięcy temu

Gorąco polecam Panią Karolinę. Teraz nie boję się głośno wyrażać swoich potrzeb, wiem czego w życiu oczekuję, jestem bardziej świadoma siebie i swoich emocji. Z całego serca dziękuję! Naprawdę, p. Karolina odmieniła moje życie, co zresztą potwierdzają osoby z mojego najbliższego otoczenia.

Natalia
Natalia
5 miesięcy temu

Byłam zagubiona, w swoim świecie. Pani Karolina pomogła mi ułożyć wszystko co we mnie. Dzięki terapii czuje się znacznie lepiej. Nauczyłam się rozpoznawać swoje emocje. Pani Karolina bardzo uważnie słucha, jest bardzo wspierająca i wrażliwa na drugiego człowieka.

Marta
Marta
5 miesięcy temu

Pani Karolina jest ciepłą, empatyczną osobą. Spotkania z nią pomogły mi lepiej zrozumieć siebie

Marcin
Marcin
5 miesięcy temu

Bardzo pomocne, owocne spotkania. Dziękuje

Ta strona jest dla ciebie?

Przykładowe realizacje stron internetowych dla stomatologii. Twój gabinet czy klinika również może mieć taką stronę. 

Strony internetowe przygotowujemy pod reklamę Google Ads, pozycjonowanie i inne działania marketingowe.

Wykonane przez: