Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Pedagogika Specjalna na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Aktualnie jestem Psychoterapeutą w trakcie certyfikacji w nurcie poznawczo-behawioralnym (CBT) – realizuję czteroletnie szkolenie akredytowane przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej.
Wspieram osoby, które mierzą się między innymi z:
• przewlekłym stresem i napięciem emocjonalnym,
• trudnościami w relacjach z innymi,
• lękiem o zdrowie, lękiem uogólnionym, fobią społeczną, OCD oraz napadami paniki,
• obniżonym nastrojem, dystymią i depresją.
Bardzo miła, łatwo budująca zaufanie terapeutka, Polecam