Beata Dzietczyk

Jestem psychoterapeutą systemowym z wieloletnim doświadczeniem w różnorodnych formach pracy terapeutycznej. Prowadzę terapię par i pracuje z klientami indywidualnymi. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i rodzinami.

Ukończyłam studia wyższe z zakresu psychologii na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS w Warszawie, a następnie czteroletnie całościowe szkolenie podyplomowe – „Psychoterapia systemowa i psychodynamiczna pacjentów indywidualnych rodzin i par”, przygotowujące do certyfikatu psychoterapeuty, prowadzone przez Ośrodek Szkoleń Systemowych w Krakowie, posiadające akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Beata Dzietczyk
Doświadczenie terapeutyczne zdobywałam uczestnicząc w programie stażowo-szkoleniowym w „Vademecum terapeuty rodzinnego” oraz w stażu w Zespole Terapii Rodzin w NZOZ Ośrodku Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych SYNAPSIS w Warszawie, natomiast swoje doświadczenie kliniczne – w Zespole Leczenia Środowiskowego w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Tworkach. Ponadto odbyłam szkolenia dotyczące terapii dzieci i młodzieży w MM Pracowni Pomocy Psychologicznej Dzieci, Młodzieży i Rodzin w Sopocie.

Moją pasją jest praca z ludźmi, możliwość ich poznawania i budowanie relacji pomocowych.

W pracy z pacjentem bardzo ważne jest dla mnie stworzenie atmosfery dyskrecji i poszanowania, a także aby pacjent mógł poruszać ważne dla siebie tematy w poczuciu akceptacji i bezpieczeństwa.

Pracuję dorosłymi, młodzieżą, parami i rodzinami. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Beata Dzietczyk
5 3 votes
Oceń specjalistę
guest
4 Opinii
Inline Feedbacks
View all comments
administrator_1
Admin
administrator_1
2 lat temu

W trakcie przywracania opinii z poprzednich wersji serwera.

Wiktoria
Wiktoria
2 lat temu

Pani Beata jest profesjonalistką jakich mało i dzięki terapii u niej udało mi się wyjść z bardzo złego momentu w moim życiu. Widać, że do każdego swojego klienta pani Beata podchodzi indywidualnie i atmosfera ciepła na sesjach sprawiała, że czułam się bezpiecznie. Nigdy nie zapomnę otrzymanego podczas sesji wsparcia

Marek
Marek
1 rok temu

Polecam spotkania z panią Beatą. W moim przypadku okazaly sie one bardzo owocne – nauczyly rozpoznawać i nazywać uczucia, wzmocnily poczucie sprawczosci i zidentyfikowaly schematy mojego dzialania. Terapia pomogła mi w trudnej sytuacji i przywróciła moją zdolność do normalnego funkcjonowania. 

Iwona
Iwona
16 dni temu

Spotkania z Pania Beata okazały sie bardzo pomocne. Przez nasze spotkania uporządkowałam swoje życie, stawałam się osobą odważna asertywna i patrząca inaczej na otoczenie.
Bardzo polecam P. Beatę ogromna wiedza i zaangażowanie

Ta strona jest dla ciebie?

Przykładowe realizacje stron internetowych dla stomatologii. Twój gabinet czy klinika również może mieć taką stronę. 

Strony internetowe przygotowujemy pod reklamę Google Ads, pozycjonowanie i inne działania marketingowe.

Wykonane przez: