Anna Szczycińska

Jestem psychoterapeutką, trenerką umiejętności psychologicznych i pedagożką.

Najistotniejsza w pracy terapeutycznej jest dla mnie relacja oparta na bezpieczeństwie, empatii i zaufaniu, bez oceny, w której można przeżyć uczucia oraz powiedzieć o tym wszystkim co jest doświadczeniem człowieka. W swojej pracy korzystam z różnych podejść psychoterapeutycznych, w zależności od potrzeb oraz problemów z jakimi przychodzi klient. Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Anna Szczycińska
Zapraszam osoby, które doświadczają:

trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu satysfakcjonujących relacji, chcą lepiej poznać i zrozumieć przeżywane uczucia i swoje zachowania. trudności emocjonalnych ( lęk, złość, gniew, smutek, brak nadziei). poczucia straty, takiej jak śmierć bliskiej osoby, utrata zdrowia, pracy, rozwód etc. trudności w radzeniu sobie ze stresem i napięciem. poczucia braku pewności siebie i obniżonego poczuciem własnej wartości. poczucia osamotnienia, izolacji, nieśmiałości.

Moje wykształcenie…

Ukończyłam Uniwersytet Warszawski, Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego – Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA oraz Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie – Niebieska Linia. Obecnie jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego Szkoły Psychoterapii DDA od syndromu do źródła.

Ciągle podnoszę swoje kompetencje psychoterapeutyczne poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach specjalistycznych. Ukończyłam m.in.: Trening Zastępowania Agresji (TZA) ART AMITY, Edukator Profilaktyki Uzależnień I Stopnia, Kurs podstawowy RTZ (Racjonalna Terapia Zachowania), Zaburzenia odżywiania się – współczesne rozumienie, diagnoza i terapia w podejściu systemowym, NVC “Język serca w pracy z dziećmi”, Psychoterapia poznawczo-behawioralna – skuteczne techniki pracy i interwencji stosowane w różnych obszarach zaburzeń, Dialog motywujący – kurs podstawowy, Kurs specjalistyczny: „Szkoła dla rodziców i wychowawców”, Kurs z terapii i profilaktyki uzależnień behawioralnych dla realizatorów programów profilaktycznych, Kurs wprowadzający do Laban Bartenieff Movement System.

…i doświadczenie:

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Warszawskim Ośrodku Wsparcia dla Kobiet i Dzieci w doznających przemocy (interwencja kryzysowa, pomoc psychologiczna indywidualna i grupowa, wsparcie psychologiczno – pedagogiczne), Komitecie Ochrony Praw Dziecka w Warszawie (konsultacje psychologiczne, konsultacje wychowawcze, krótkoterminowa terapia indywidualna osób dorosłych, współprowadzenie grupy psychoedukacyjno – wsparciowej dla osób będących w konflikcie okołorozwodowym), Fundacji Strefa Pociech w Sokołowie Podlaskim ( warsztaty rozwojowo- psychologiczne, wsparcie psychologiczne i pedagogiczne), Stowarzyszeniu Niepełnosprawni dla Środowiska EKON ( warsztaty psychologiczne w oparciu o metodę TZA ART i NVC Porozumienie bez Przemocy), Centrum Wspierania Rozwoju w Węgrowie (wparcie psychologiczne zarówno grupowe jak i indywidualne).

Od kilku lat prowadzę warsztaty i treningi psychologiczne z zakresu redukcji stresu w tym profilaktyka wypalenia zawodowego, świadomej komunikacji zarówno z dzieckiem jak i z partnerem, poczucia własnej wartości, postawy asertywnej, wyrażania emocji. Prowadzę grupy rozwojowo- terapeutyczne dla kobiet o obniżonym poczuciu wartości, warsztaty dla profesjonalistów z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Parę słów o mnie.

Interesuje się tańcem i ruchem terapeutycznym, baletem i tańcem współczesnym. Kocham przyrodę szczególnie taką dziką i nie znającą cywilizacji, uwielbiam być z nią sam na sam. Lubię oglądać filmy kina niezależnego i słuchać trębaczy jazzowych.

Zapraszam,

Ania Szczycińska
5 1 vote
Oceń specjalistę
guest
1 Opinie
Inline Feedbacks
View all comments
administrator_1
Admin
administrator_1
5 miesięcy temu

W trakcie przywracania opinii z poprzednich wersji serwera.

Ta strona jest dla ciebie?

Przykładowe realizacje stron internetowych dla stomatologii. Twój gabinet czy klinika również może mieć taką stronę. 

Strony internetowe przygotowujemy pod reklamę Google Ads, pozycjonowanie i inne działania marketingowe.

Wykonane przez: