Agnieszka Kucharska

Z kim pracuję i jak…

Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych. Również w języku angielskim.

Zapraszam osoby, które doświadczają stresu w życiu osobistym czy też zawodowym, są ofiarami przemocy lub czują bezsilność. Słucham uważnie swoich klientów. Jestem autentyczna. Ważne dla mnie jest zapewnienie klientom poczucia bezpieczeństwa i zrozumienia.

Agnieszka Kucharska
Zawodowo…

Współpracuję z Centrum Praw Kobiet, gdzie udzielam wsparcia indywidualnego podopiecznym oraz prowadzę grupę wsparcia dla kobiet – ofiar przemocy. Mam doświadczenie w pracy z tzw. expatami, czyli osobami, które decydują się albo zostają oddelegowane na stały albo czasowy pobyt za granicą. Tego typu zmiana w dorosłym życiu wywołuje często konieczność zmian adaptacyjnych i może powodować poczucie straty oraz osamotnienia.Z wykształcenia jestem pracownikiem socjalnym i lingwistką. Ukończyłam Uniwersytet Warszawski.

Moje szkolenie psychoterapeutyczne zdobywałam w 4 letniej szkole psychoterapeutycznej w nurcie Gestalt, a także na studiach podyplomowych Terapia małżeńska i par. Biorę udział w różnych szkoleniach, warsztatach i kursach, aby poszerzać wiedzę w dziedzinie psychologii i w działalności psychoterapeutycznej. Chcę mieć szerszy obraz świata, zjawisk, zmian i zależności w nim występujących.

W pracy terapeutycznej łączę wiedzę i doświadczenie z wielu obszarów i dziedzin. Za Viktorem Franklem uważam, że “człowiek nie podlega całkowicie zewnętrznemu warunkowaniu i zewnętrznym wpływom, lecz sam świadomie decyduje, czy ulec danym okolicznościom, czy im się przeciwstawić. Innymi słowy, ma nieograniczoną wolność samookreślania się. Nie tylko istnieje, ale nieustannie kształtuje swoją egzystencję, determinując to, kim w danej chwili jest i kim będzie w następnym momencie.” Pokazanie klientowi wolności samookreślania się, bycia tym, kim się naprawdę jest, to dla mnie cel terapii.

Prywatnie…

Jestem mamą nastolatka, żoną i właścicielką dwóch kotów. Od trzech lat mieszkam w Szwajcarii.

Zapraszam

Agnieszka Kucharska
0 0 votes
Oceń specjalistę
guest
1 Opinie
Inline Feedbacks
View all comments
administrator_1
Admin
administrator_1
7 miesięcy temu

W trakcie przywracania opinii z poprzednich wersji serwera.

Ta strona jest dla ciebie?

Przykładowe realizacje stron internetowych dla stomatologii. Twój gabinet czy klinika również może mieć taką stronę. 

Strony internetowe przygotowujemy pod reklamę Google Ads, pozycjonowanie i inne działania marketingowe.

Wykonane przez: